Kontakt

Për çdo informacion dhe në çdo kohë në lidhje me tema të ndryshme të Studimeve Orientale në Shqipëri, mund të na kontaktoni në këtë e-mail:

 

alb_orientalism@yahoo.com

 

Advertisements
  1. readmessage@hotmail.co.uk
    14/02/2017 te 16:54

    Pershendetje quhem Blerim Abazi deshiroja nje nuker te tel : qe te bisedoj diqka per xhamin e sinan pashes. ju lutem nese keni ndonje numer ma postoni ju fl

  1. No trackbacks yet.

Shkruani një koment

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: